X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Ciekawe wiadomości
salon

Projekty domów z dużym salonem

Pokój dzienny to integralne miejsce w każdym domu. Służy do wypoczynku, spędzania wolnego czasu z bliskimi i przyjmowania gości. Salon powinien być duży, gdyż najlepiej wypoczywa się w otwartej przestrzeni. Wyposażony w wygodny zestaw wypoczynkowy, kominek, wyjście na taras lub do ogrodu, stanie się ulubionym miejscem każdego domownika.
ogród

Lato w ogrodzie

Przed nami lato. Dziś, kiedy wokoło przepięknie rozkwitają łąki i ogrody powinniśmy pomyśleć o nadchodzących miesiącach.
Być może lato da nam popalić... nie powinniśmy więc zapomnieć o podlewaniu naszych roślin. Właśnie latem, w pełni okresu wegetacyjnego nasze drzewa, krzewy i inne rośliny będą potrzebować systematycznego podlewania. W okresie suszy najszybciej wysychają gleby lekkie i piaszczyste. Pamiętajmy, więc o częstym nawadnianiu takich gleb.
paragraf

Rozdział 12 - Użytkowanie instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania

Rozdział 12 reguluje sposób prawidłowego działania, użytkowania i konserwacji instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania...
szkodniki

Krety i nornice w ogrodzie

Kret jest niewielkim ssakiem porośniętym futerkiem. Nie widzi, ale doskonale słyszy i rejestruje drgania, dlatego doskonale radzi sobie w ciemnościach. Żyje i żeruje pod ziemią, drążąc w niej korytarze i pułapki na pokarm - dżdżownice, owady, ślimaki, żaby i niewielkie gryzonie. Przy okazji podkopuje korzenie ogrodowych roślin, a na powierzchni tworzy nieładne, charakterystyczne kopce. Przystępując do walki z kretami, warto mieć na uwadze fakt, że są to zwierzęta objęte ochroną i nie wolno ich zabijać.
hiacynty

Hiacynt w doniczce

Hiacynty to piękne rośliny, idealnie nadające się do uprawy w warunkach domowych. Szczególnie dobrze sprawdzają się jako dekoracja wnętrz w sezonie zimowym i wczesną wiosną. Ich bogata kolorystyka i przyjemny, delikatny zapach umilą każdą chwilę spędzoną w domowym zaciszu. Podpowiadamy, jak dbać o te piękne kwiaty i co zrobić, by zakwitły nam w środku zimy.